ECDL vizsga

Az idei tanévben sikeres ECDL-START vizsgát tett néhány diákunk: Csizmadia DorottyaDudás Dávid, Dukics Levente, Gertner Anna, Ignácz Noémi, Mester Dorina, Németh Bálint, Putnoki Emma, Straub Roland, Szivós Henriett, Tésenyi Máté 7.b osztályos tanulók és Frank Zsófia, Kasza Dániel, Kovács Fanni, Pluhár Krisztián 7.a osztályos tanuló.

Köszönjük a “Batthyány Kázmér Általános Iskoláért” Alapítvány vizsgadíjakhoz nyújtott támogatását.

Felkészítő tanár: Fehér Laura, Nagyváradi Henriette

Mozaik történelemverseny

Iskolánk tanulói az országos Mozaik történelemversenyen a következő eredményeket érték el 7-8.osztályos kategóriában:
Straub Roland VI.hely
Dávid Zsófia Julianna VII.hely
Dukics Levenete XIX.hely
Felkészítő: Kontár Zsolt

Brodarics anyanyelvi verseny

A Mohácson megrendezett Brodarics anyanyelvi versenyen iskolánk tanulói a következő helyezéseket érték el:

4.osztály: Császár Kíra Laura X.hely, László Laura XIV.hely
Felkészítő: Lovász Lenke, Szakács Mária

5.osztály: Bertalan Péter XXXII.hely, Králik Tímea XXXVII.hely
Felkészítő: Vörös Eszter

6.osztály: Vadas Róbert IV.hely, Tönkő Norbert XXXIII.hely
Felkészítő : Tóth Anikó

7.osztály: Dudás Dávid II.hely, Mester Dorina V.hely
Felkészítő: Heller Tünde

8.osztály: Dávid Zsófia I.hely, Wiesner Nikolett XII.hely
Felkészítő: Tóth Anikó

Iskolánk csapata az összesítésben IV.helyezést ért el.

Muskát József Matematika Emlékverseny

A Mohácson megrendezett Muskát József Matematika Emlékversenyen iskolánk csapata az összesítésben az előkelő
II. helyezést szerezte meg. A tanulók a következő egyéni eredményeket érték el:

4.osztály: Császár Kíra II.hely, Lovkovics László VI.hely
Felkészítő: Gulyásné Létai Nóra

5.osztály: Kovács Adaléna VI.hely, Bertalan Péter XVII.hely
Felkészítő: Paczur istván, Fehér Mária Laura

6.osztály:Várady Lili XII.hely, Kalmár Etele XV.hely
Felkészítő: Paczur István, Bors László

7.osztály: Dudás Dávid III.hely, Dukics Levente V.hely
Felkészítő: Fehér Mária Laura

8.osztály: Dávid Zsófia XI.hely, Tarnai Bálint XIII.hely
Felkészítő: Nagyváradi Henriette

Prozamondó verseny

A Harkányban megrendezett prózamondó versenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
Károlyi Álmos 4.b osztályos tanuló I. helyezés
Felkészítő: Lovász Lenke
Sárközi Alícia Cintia 1. a osztályos tanuló III. helyezés
Felkészítő: Simon-Horváth Zsüliet
Jovánovics Ákos 6.b osztályos tanuló különdíjban részesült
Felkészítő: Tóth Anikó