Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

Nem érhető el leírás a fényképhez.A Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési versenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
Dudás Dávid 8.b osztályos tanuló 2.helyezés
Felkészítő: Heller Tünde
Vadas Róbert 7.b osztályos tanuló 7.helyezés
Kovács Adaléna 6.b osztályos tanuló 5.helyezés
Császár Kíra Laura 5.b osztályos tanuló 4. helyezés
Felkészítő: Tóth Anikó
Nagyváradi Áron 4.b osztályos tanuló 9.helyezés
Felkészítő: Hajasné Molnár Natália

Mikulás Kupa Úszóverseny

A Barcson megrendezett Mikulás Kupa Úszóversenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
Bokor Dorottya 25 m. gyors 8.hely; 25 m. mell 7.hely; 25 m. pillangó 5.hely
Dávid Lili 50 m. gyors 2.hely; 50 m. hát 2.hely; 50 m. mell 4.hely; 50 m. pillangó 7.hely; 100 m. vegyes 1.hely
Gyenis Dorisz 25 m. gyors 3.hely; 25 m. hát 4.hely; 25 m. mell 1.hely; 25 m. pillangó 2.hely
Kis Anett 50 m. gyors 7.hely; 50 m. mell 6.hely
Kis Zalán 25 m. gyors 7.hely; 25 m. hát 7.hely
Tóth Barbara 50 m. gyors 6.hely; 50 m. hát 4.hely; 50 m. mell 3.hely

“Egészséges táplálkozás” rajzpályázat

A Beremendi Konyha “Egészséges táplálkozás” című rajzpályázatán iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:rajzpályázat eredményhirdetés :
Csoportos kategória:
1.helyezett: Batthány Kázmér Általános Iskola Siklós 4/a osztály
2.helyezett: Batthány Kázmér Általános Iskola Siklós 1/b osztály
Alsós kategória:
2.helyezett:
Kozma Zsigmond Siklós Batthány Kázmér Általános Iskola 4/b
Szabó Gréta Siklós Batthány Kázmér Általános Iskola 2/a osztály
3.helyezett:
Kozma Zsigmond Batthány Kázmér Általános Iskola 4/b osztály
Különdíj:
Mesanovic Lemia Batthány Kázmér Általános Iskola 1/b osztály

Nem érhető el leírás a fényképhez.

Bolyai Anyanyelvi Verseny országos döntő

Szombaton került sor a Bolyai Anyanyelvi Verseny országos döntőjére. Iskolánk negyedik évfolyamos tanuló megyei első helyezést értek el, és ezzel bejutottak az országos döntőre. Az országos döntőn iskolánk hírnevét tovább öregbítették.
A 4.osztályos csapat tagjai: Illa Balázs Mór; Riegl Mia; Nagyváradi Áron;Vadas Renáta
Felkészítő: Hajasné Molnár Natália

A képen a következők lehetnek: 4 ember, , mosolygó emberek, álló emberek, cipők és túra/szabadtéri

Futsal megyei verseny

Iskolánk III-IV. korcsoportos fiú csapata a Pécsen megrendezett futsal megyei versenyen 3. helyezést ért . A csapat tagjai: Németh Bálint, Dudás Dávid, Lefler Ákos, Tésenyi Máté, Kalányos Sándor, Kovács Erik,Szabó Zsolt, Tésenyi Ákos, Petrovics László, Pluhár Krisztián.

Nem érhető el leírás a fényképhez.