Delfin Kupa

A 46. Delfin Kupa úszóversenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
Gyenis Dorisz  25 m gyorson, háton és pillangón 8. hely, 25 m. mellen 7. hely.
Dávid Lili: 50 m gyorson, háton és 100 m vegyesen 4. hely, 50 m mellen és pillangón 3. hely.
Tóth Barbara 50 m gyorson, háton és pillangón 5. hely,
50 m mellen 4. hely, 100 m vegyesen 2. hely.

Megyei úszás Diákolimpia

I.-es korcsoport (2010 és fiatalabbak )
Gyenis Dorisz 50m gyorson 5., 50m mellen 4.
Végvári Sándor 50m gyorson 13.
II. -es korcsoport (2009-2010 születettek)
Tóth Barbara 50m gyorson 14., 50m mellen 15.
IV-es korcsoport (2005-2006 születettek)
Dukics Levente 100m gyorson 21., 100m mellen 10.

Torna diákolimpia megyei döntő

A Diákolimpia megyei döntőn III-IV. korcsoportos tornászaink első helyezést értek el. Egyéniben Kern Judit első , Kozma Sarolta második lett.
A II. korcsoportos lányok negyedikek lettek.
Felkészítő: Reitzné Nagy Ágnes

A Pannon Televízió riportjába tornacsapatunk is bekerült. Reitzné Nagy Ágnes nyilatkozik 1:38 másodperctől.

Videó

Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési verseny

A Deák Ferenc magyar nyelvi és szövegértési versenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
Dudás Dávid 8.b osztályos tanuló 2.helyezés
Felkészítő: Heller Tünde
Vadas Róbert 7.b osztályos tanuló 7.helyezés
Kovács Adaléna 6.b osztályos tanuló 5.helyezés
Császár Kíra Laura 5.b osztályos tanuló 4. helyezés
Felkészítő: Tóth Anikó
Nagyváradi Áron 4.b osztályos tanuló 9.helyezés
Felkészítő: Hajasné Molnár Natália

Mikulás Kupa Úszóverseny

A Barcson megrendezett Mikulás Kupa Úszóversenyen iskolánk tanulói a következő eredményeket érték el:
Bokor Dorottya 25 m. gyors 8.hely; 25 m. mell 7.hely; 25 m. pillangó 5.hely
Dávid Lili 50 m. gyors 2.hely; 50 m. hát 2.hely; 50 m. mell 4.hely; 50 m. pillangó 7.hely; 100 m. vegyes 1.hely
Gyenis Dorisz 25 m. gyors 3.hely; 25 m. hát 4.hely; 25 m. mell 1.hely; 25 m. pillangó 2.hely
Kis Anett 50 m. gyors 7.hely; 50 m. mell 6.hely
Kis Zalán 25 m. gyors 7.hely; 25 m. hát 7.hely
Tóth Barbara 50 m. gyors 6.hely; 50 m. hát 4.hely; 50 m. mell 3.hely