Versenyek, vetélkedők
„Duna-Dráva a Tehetségekért” ösztöndíj program
2018. október 24.

A „Duna-Dráva a Tehetségekért” ösztöndíj program célja olyan diákok támogatása, akik tanulmányi, sport vagy kulturális területen ígéretes tehetségeknek számítanak, illetve fejlődésükkel és eredményeikkel kiemelkednek az átlagból. Ebben az évben iskolánkból a következő tanulók nyerték el a támogatást: Dávid Zsófia, Dudás Dávid, Dukics Levente, Frank Zsófia, Jovánovics Amanda, Kozma Sarolta, Németh Bálint, Víg Roland, Tarnai Bálint.

Bolyai matematika verseny
2018. október 24.

Iskolánk tanulói a megyei Bolyai matematika versenyen a következő eredményeket érte el:

A Menő csajok csapata megyei 14. hely.
A csapat tagjai: Riegl Mia, Tóth Barbara, Vadas Renáta
Felkészítő tanár: Ugodi-Szava Bernadett

A Furfangos malacok csapata megyei 17. hely.
A csapat tagjai: Illa Balázs Mór, Fischer Bálint, Nagyváradi Áron
Felkészítő tanár: Ugodi-Szava Bernadett

Az Agymenők csapata megyei 5. hely.
A csapat tagjai: Bachmann Bálint, Császár Kíra Laura, Lovkovics László, Pohl Réka Napsugár
Felkészítő tanár: Gulyásné Létai Nóra

Az Okosodok csapata megyei 12. hely.
A csapat tagjai: Benkő Hanna, Bertalan Péter, Képíró Karina, Avdibasic Maja
Felkészítő tanár: Fehér Laura

Az Teli-Talik csapata megyei 33. hely.
A csapat tagjai: Kovács Adaléna, Polovi Gréta, Dávid Lili, Kovács Virág
Felkészítő tanár: Paczur István

Az PC tündérek csapata megyei 12. hely.
A csapat tagjai: Hegedűs Gergő, Kalmár Etele, Tönkő Norbert, Vadas Róbert
Felkészítő tanár: Paczur István

Az Turbo Zsenik csapata megyei 16. hely.
A csapat tagjai: Fritz Léna, Papp Levente, Mikszovits Donát, Várady Lili
Felkészítő tanár: Paczur István

Az Kisokosok csapata megyei 35. hely.
A csapat tagjai: Déri Laura, Fábián Hanna, Khirer Kitti, Stejer Friderika
Felkészítő tanár: Paczur István

Az IQ harcosok csapata megyei 9. hely.
A csapat tagjai: Dudás Dávid, Dukics Levente, Mikola Zétény, Németh Bálint
Felkészítő tanár: Fehér Laura

Az Ötöst kérünk csapata megyei 14. hely.
A csapat tagjai: Dávid Zsófia, Kovács Gergő, Kincses Péter, Szalay Sándor
Felkészítő tanár: Nagyváradi Henriette

"Scherlock Junior"
2018. október 10.

A Siklósi Rendőrkapitányság által megrendezett "Sherlock Junior" elnevezésű játékos vetélkedőn iskolánk csapata 2. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Kátai-Urbán Gréta, Gertner Krisztián, Hajdu Petra, Kiss Dániel.